Sponsor Link


Üye Girişi
E-mail Adresi
Şifre
Şifremi unuttum
Üyelik Başvurusu
Serbest Piyasa
 
Linkler
Ekonomi
Günün Uyuşturucu Kaçakçılığı Haberleri
Günün Vurgun konulu haberleri
icra ihale ilanları
Kaçakçılık
Kamu İhale Yasaklıları Sorgulama
Konkordato
Mali Denetim
Mali Suç
Mali Sıkıntı
Sahtecilik
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Ünvan Sorgulama
Sektör Raporları (İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi.)
T.C Resmi Gazete
TC Kimlik Sorgulama
Ticaret Sicil Gazetesi İnceleme
Türkiye'deki Firmaları Ünvandan Sorgulama
Vurgun
İcra İflas ve Şirket haberleri
İflas
İnternet Vergi Dairesi
İstanbul Tİcaret Odası Firma Sorgulama
 
 
 
  HAKKIMIZDA

Derneğimiz 1978 yılında İstihbarat, Mali Tahlil, Kredi Değerlendirme ve Kredi Pazarlama gibi konularda görev yapan kişiler arasında mesleki dayanışmayı sağlamak amacıyla ;

Aydın ŞARMAN (Etibank İstihbarat Müdürü)
Mehmet Tanju AKERMAN (Etibank istihbarat şefi)
Ertuğrul ERGUN (T.Öğretmenler Bankası)
İsmail Faruk YILMAZ (Akbank İstihbarat şefi)
Oktay YAZICIOĞLU (Yapı ve Kredi Bankası İstihbarat Şef.Yrd.)
Ali Kemal GÜNEYLİ (Osmanlı Bankası İstihbarat memuru)
Ali Çolakoğlu (Tüccar ve Sanayiciler Derneği istihbarat memuru ) tarafından kurulmuştur.

Bugün yaklaşık 1000 üyeye ulaşan derneğimizin temellerini atan bu kişilere teşekkür eder, Derneğimize büyük katkıları bulunan, uzun yıllar Dernek Başkanlığı görevini yürüten rahmetli Aydın ŞARMAN 'ı bir kez daha saygı ve sevgiyle anıyoruz.

Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı 23.04.2016 Cumartesi günü yapılmış olup yeni Yönetim Kurulumuz toplantıya katılan üyelerimizin oy çokluğuyla kabul edilmiştir.  

 

*2016-2018 dönemi  Yönetim Kurulu:

Dernek Başkanı:Mehmet Sur ; mehmet.sur@denizbank.com

Dernek Başkan Yardımcısı:İsmail Bilgin; Ismail.Bilgin@tiryaki.com.tr

Genel Sekreter: Özhan Tırpancı; Otirpanci@anadolubank.com.tr

Muhasip Üye: Cemal Usuğ; mailto:CEMAL.USUG@finansbank.com.tr -

Üyeler:

İsmail Çelikel ; Ismail.Celikel@bshg.com

Esra Darende ; Esra.Darende@fibabanka.com.tr

Serkan Özer ; SOzer@ekofactoring.com

Mücahit Coşkun ; mucahit.coskun@teb.com.tr

Derya Gökçen ; derya.gokcen@iar.com.tr

ÖEren Bektaş; EBektas@ekofactoring.com

Yusuf Işık ; yusisik@ziraatbank.com.tr

Serhat Kaçamak ; Serhat.Kacamak@BSHG.COM

İlhan Odaman ; ilhan.odaman@kuveytturk.com.tr

Cemal Usuğ ; CEMAL.USUG@finansbank.com.tr

Erkan Bilican ; Erkan.Bilican@denizbank.com

Erdoğan Mutluer ; erdoganmutluer@mngfaktoring.com.tr

Süleyman Güner ; suleyman.guner@icbc.com.tr

Ali Erdem ; Ali.Erdem@turkiyefinans.com.tr

Serkan Yılmaz ; serkan.yilmaz@zorlu.com

Murat Ongan ; murat.ongan@yapikredi.com.tr

Yaşar Bilgin ; YBILGIN@kentfactoring.com.tr

Burak Aktan ; baktan@gsdfaktoring.com.tr

 

 

 


Sponsor Bağlantı




Anket
Dergimizi okuyor musunuz?
Evet
Hayır
  
Köşe Yazıları
Gamze Kanar
Ohal Kapsamında Değerlendirilen Yeni Çek Yasası il
TURGAY DUMAN
TEKNOLOJİK GELİŞİM VE İSTİHBARAT
Tüm Köşe Yazıları
Kimler Online
Bugün 113 kişi ve toplam 153,388 farklı kişi ziyaret etti.