Sponsor Link


Üye Girişi
E-mail Adresi
Şifre
Şifremi unuttum
Üyelik Başvurusu
Serbest Piyasa
 
Linkler
Ekonomi
Günün Uyuşturucu Kaçakçılığı Haberleri
Günün Vurgun konulu haberleri
icra ihale ilanları
Kaçakçılık
Kamu İhale Yasaklıları Sorgulama
Konkordato
Mali Denetim
Mali Suç
Mali Sıkıntı
Sahtecilik
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Ünvan Sorgulama
Sektör Raporları (İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi.)
T.C Resmi Gazete
TC Kimlik Sorgulama
Ticaret Sicil Gazetesi İnceleme
Türkiye'deki Firmaları Ünvandan Sorgulama
Vurgun
İcra İflas ve Şirket haberleri
İflas
İnternet Vergi Dairesi
İstanbul Tİcaret Odası Firma Sorgulama
 
 
 


Değerli üyelerimiz,

23 Nisan 2016 tarihinde oyçokluğu ile yapılan olağan genel kurulumuzun ardından, yeni yönetim kurulu olarak 4 Mayıs Perşembe günü bir araya gelerek ilk toplantımızı yaptık. Toplantı notlarını paylaşmadan önce sizleri Derneğimize sahip çıkmaya ve seçimler konusunda daha etkin katılıma, görev ve sorumluluklar konusunda daha duyarlı olmaya davet etmek istiyoruz.  Elbette ki bu tür görevler gönüllük esası, istek ve emekle gerçekleşmektedir. Daha ileriye götürmek ve işlevsellik kazandırmak için yaratıcı, genç gönüllülere ihtiyaç var. Önümüzdeki dönemde bu konuda çaba sarfetmenizi temenni ediyoruz. Keza, sizlerden tek tek istemeyi beklemeden aidatlarınızı düzenli ödemenizi de hatırlatırız.

Önceki Yönetimimiz gelir-gider hesapları  Genel Kurulda ibra edilerek ,görevini tamamlamıştır. Yeni yönetimde görev almayan önceki dönem yönetim kurulu üyelerimize katkıları dolayısıyla öncelikle teşekkür ediyoruz.  Yeni yönetim kuruluna ise başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.  Diğer bir teşekkürümüz de sizlere verdiğimiz web sitesi, günlük basın bülteni, dergi, yemek, eğitim, burs gibi konularda bizlere destek olan kişi ve kurumlara. Bu organizasyonların devamı için bağış ve desteklerinizi devamı çok önemli.  Yeni dönemde de desteğinizin sürmesini temenni ediyoruz.                                                                                                                  

BANKA VE PİYASA İSTİHBARATÇILARI DERNEĞİ TOPLANTI NOTLARI:

Gündem:

-2015 Yılı değerlendirme

-Yönetim Kurulu Seçimi

-İş Kollarının Bölüşülmesi

-Alt Kolların Bölüşülmesi

-Üye Bilgilerinin ve Üye Kartlarının basımı ile ilgili son durum değerlendirmesi

Gelir-gider hesaplarımızın detayı, dernek sitemizde SADECE ÜYELERİMİZİN GÖREBİLECEĞİ şekilde web sayfasının en üstünde paylaşılmıştır. Üye maili ve şifrenizle girdikten sonra detayı görebilirsiniz.

*2016-2018 dönemi  Yönetim Kurulu

Dernek Başkanı:Mehmet Sur ; mehmet.sur@denizbank.com – 0505 805 2873

Dernek Başkan Yardımcısı:İsmail Bilgin; Ismail.Bilgin@tiryaki.com.tr – 0535 269 1489

Genel Sekreter: Murat Karakuş; mkarakus@burgan.com.tr – 505 491 7731

Muhasip Üye: Şahan Hasan Atılgan; Sahan.Atilgan@turkiyefinans.com.tr - 0535 575 0005

Üyeler:

İsmail Çelikel ; Ismail.Celikel@bshg.com

Esra Darende ; Esra.Darende@fibabanka.com.tr

Serkan Özer ; SOzer@ekofactoring.com

Mücahit Coşkun ; mucahit.coskun@teb.com.tr

Derya Gökçen ; derya1208@hotmail.com

Özhan Tırpancı ; Ozhan.Tirpanci@fibabanka.com.tr

Yusuf Işık ; yusisik@ziraatbank.com.tr

Serhat Kaçamak ; Serhat.Kacamak@BSHG.COM

İlhan Odaman ; ilhan.odaman@kuveytturk.com.tr

Cemal Usuğ ; CEMAL.USUG@finansbank.com.tr

Erkan Bilican ; Erkan.Bilican@denizbank.com

Erdoğan Mutluer ; erdoganmutluer@mngfaktoring.com.tr

Süleyman Güner ; suleyman.guner@icbc.com.tr

Ali Erdem ; Ali.Erdem@turkiyefinans.com.tr

Serkan Yılmaz ; serkan.yilmaz@zorlu.com

Murat Ongan ; murat.ongan@yapikredi.com.tr

Yaşar Bilgin ; YBILGIN@kentfactoring.com.tr

Burak Aktan ; baktan@gsdfaktoring.com.tr

 

Yönetim Kurulu Üyelerinin İş Kollarına Dağılımı

Üyeler:Mücahit Coşkun-İlhan Odaman (yeni üye kabülü-Aidat toplama-Çıkarılacak üyeler )

Sosyal Etkinlik:Derya Gökçen-Esra Darende

Dernek İnternet Sitesi:Süleyman Güner

Üye İşlemleri:Mücahit Coşkun-İlhan Odaman-Derya Gökçen-Suat Uyar-Alpay Kajan

Eğitim: Serkan Yılmaz-Derya Gökçen-Yaşar Bilgin-İsmail Çelikel-Burak Aktan

Burs: Şahan Hasan Atılgan-Murat Ongan

Dergi: Özhan Tırpancı-Mehmet Sur

Dernek Organizasyonları:Erkan Bilican-Cemal Usuğ-Erdoğan Mutluer-Serkan Yılmaz-Yusuf Işıkkatılanların oybirliği ile seçilmişlerdir.

Dernekle ilgili makul talep ve görüşlerinizi paylaşabilmeniz için üyelerimizin iletişim bilgileri de eklenmiştir.

Üye Bilgilerinin ve Üye Kartlarının basımı ile ilgili İlhan Odaman ve Mücahit Coşkun’un  gerekli çalışmalara başlamasına karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

.

Sponsor Bağlantı




Anket
Dergimizi okuyor musunuz?
Evet
Hayır
  
Köşe Yazıları
Gamze Kanar
Ohal Kapsamında Değerlendirilen Yeni Çek Yasası il
TURGAY DUMAN
HIZ VE KAYGI
Tüm Köşe Yazıları
Kimler Online
Bugün 42 kişi ve toplam 347,078 farklı kişi ziyaret etti.